Blog

Pregnant Woman holding her hands in a heart shape on her baby bump. Pregnant Belly with fingers Heart symbol. Maternity concept. Baby Shower

Hamilelikte çatlaklara son!

  |   Genel   |   Yorum Yok

Gebelik döneminde annenin bakım ve sağlığı çok önemlidir. Bu heyecanlı süreç fiziksel değişiklikleri de beraberinde getiriyor. İster fiziki ister ruhsal yönden ayakta kalabilmek, dinç olabilmek adına çok farklı yollar deneriz. Sağlığımız birinci sırada olmak üzere ikinci sırayı kişisel bakım ve güzelliğimiz alır. Argan yağı pürüzsüz, çatlaksız gebelik için mükemmel bir dosttur. İçerisinde bol miktarda E vitamini vardır ve anti-aging özelliği ile bilinir. Antioksidanlar bakımından da çok zengin olması, varolan herhangi izin azalmasını sağlar. Gebelikte oluşan kurumalara ve çatlak problemlerine karşı cildi çok çabuk onarıp iyileştirmekte aynı zamanda bölgede oluşacak kaşıntıları gidermektedir. Cilde elastikiyet kazandırıp doğal dengesine kavuşturmaktadır. Bir diğer özelliği ise cilde çok kısa zamanda nüfus etmesi, sıkılaştırma özelliğiyle de selülit üzerinde etkili olmasıdır.
Argan yağı doğumdan sonrada ihmal edilmemelidir. Cildinize esneklik,yumuşaklık ve parlaklık verir. Oluşabilecek iz ve yaraların tedavisinde argan yağını güvenle kullanabilirsiniz.

Yorumlar Yok

Yorum Yaz